Tema: Apple iPad
View Single Post
Staro 28.01.2010., 16:51   #86
svaboxxl
Premium
Moj komp
 
svaboxxl's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zg,Jarun
Postovi: 232
Citiraj:
Autor vodokotlic Pregled postova
I eto sad nakon skoro tjedan dana aktivnog natezanja oko ovog ili onog Appleovog možemo zaključiti da smo pronašli srž problema. I ne, to nije ni iPad, ni očajni Apple miševi, pa čak niti kompletna zatvorenost platforme što s hardverske, što softverske strane. Na kraju niti cijena nije problem.
Na žalost velikog dijela svijeta, najgora stvar izašla iz Applea ikad je - Apple fanboy.

Vjerojatno možemo biti zahvalni što se još uvijek nisu primili oružja i krenuli u rat protiv PC nevjernika.
Jooj,molim te!! Po cemu sam ja apple fanboy,zato jer imam jedan njihov proizvod! Ili mozda zato sto dijelim jednako negativno misljenje o iPad-u ko i vecina ovdje ili mozda zato jer se ne trudim tu sada na najjaci moguci nacin rec kako mislim da je to sve veselje za americke rednecke.
Ne kuzim od kud toliko motiva da se sada tu svrstava ljude u apple fanboye ili pc entuzijaste itd. Dobiva se dojam ko da vam je pistolj uperen u glavu i jednostavno moras kupiti njihove preskupe proizvode protiv svoje volje. Covjece postoji ponuda trzista i sam biras u sto zelis potrositi svoje pare. Ono kaj ti se ne svida,okreni glavu i pici dalje svojim poslom.
__________________

svaboxxl je offline   Reply With Quote