View Single Post
Staro 28.12.2009., 22:30   #106
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,820
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Tvoja je konstatacija subjektivna i nema veze sa radom, odnosno produktivnosti. 28" 1920x1200 je čist lijepa stvar za rad zbog screen real estate-a. Ergo, za rad koji ne uključuje grafiku... 28" TN-ac je super stvar.

Jedno je imati skroz subjektivne stavove (to svatko od nas ima za svaku temu), ali ne možeš onda na forumu pisati nebuloze kao "Tu i dalje stoji ona filozofija da je 23-24" optimalni maximum za TN.". U računalnoj znanosti postoje samo činjenice, a ne filozofije. "Filozofije" su samo fiks ideje pojedinca.
Ruku na srce, tvoje mišljenje je također subjektivno.

Preporuke proizvoda će se razlikovati od reviewa do reviewa, od čovjeka do čovjeka...

Mojem kolegi je taj njegov 26" zmajčina, dok meni eto nije baš nešto.

Da se razumijemo, da je razlika u cijeni malena i da kupujem monitor uvijek bih kupio veći, radni prostor je nešto što uvijek jako dobro dođe.

Ali za nekog tko ne treba više od 23", primjerice, da ne bude previše udaljen od ekrana (čitaj ja), je i ovo gotovo previše što se tiče ove matrice. Kut gledanja čini svoje, i kad si približim monitor točno na lijevom i desnom rubu se vidi promjena slike. Uostalom, imaš fotke sa reviewa ako mi ne vjeruješ na riječ.

ČINJENICA, koju toliko forsiraš, jest upravo ta da činjenicu može svatko od nas zabiti u guzicu.

Možda će baš matt biti kao moj kolega, a možda će biti kao ja.

Isto tako, dok ne vidiš monitor jedan kraj drugog nema diskusije "koji, kako i zbog čega".
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote