View Single Post
Staro 14.01.2009., 22:26   #405
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor elvis again Pregled postova
Niko mi ne uvjetuje da moram kupit novi auto, ali ja kad bi uzimo to bi bio novi. Razmisljal sam o rabljenima, gledal po ogasnicima, sve to stoji, moze se nac svasta i svasta pise ali kad dođes na mjesto događaja onda je druga prica. Ne zelim da mi posle bude žao ulupanih novaca u stari auto koji moram popravljat. Svaki dan koristim dva busa da dođem do posla. Samoborcek placam 420kn a zetov 290kn i k tome odlazim od doma u 6 da bi stigel na posel a dolazim kuci oko pol 6 popodne. Da imam auto ustedio bi dosta vremena i zivciranja (samoborcekovi ali pogotovo zetovi autousi znaju kasnit ali i ne doc uopce). Neke stvari je tesko obranit pred poslodavcem, moza upali jednom ili dva puta, a posle budem tenko piskal .

bez uvrede, ovo što ću napisati će te vjerojatno zasmetati.

Ponašaš se ko djevojčica od 18 godina, koja nema pojma o autima, vjerojatno je do sada vozila 1 auto i to tatin, nema pojma o stanju automobila na tržištu a da ne govorim o tržištu rabljenih, niti iskustva o kupovini, servisiranju ni održavanju automobila.
I sad si je zacrtala da ona hoće novi auto jer joj to garantira da neće imati problema, da će taj auto biti savršen. Zato jer je,jel, naravno, NOV.

da, bude...

Citiraj:
Autor thedream Pregled postova
Ti Gabrea nisi skužio 1%..elvise,popij vode malo,pa pričamo o rabljenim autima i u salonima,kakve žice,kakvi oglasnici,dobro da nisi rekao Hrelić. Pa da odi u salon u zubak,odi u opel salon u dubravi ili na savskoj cesti, odi u fordov salon kod robnih terminala na jankomiru,poslušaj šta ti se govori.

Traži auto 2,3g max star sa 50 000km koji se tek razradio,nije ni to,i uživaj.
Onda ćeš realnije sagledati stvari i odnose,a ne ja oću novo i bok.

I takav se može uzeti na kredit,2g star. Pa ja sam sebi gledao 3g auto po oglasnicima za ime božje,dok nisam procvikao i preko poznanstva dobio svoj Audi,i to iz Austrije.
a ovaj cijenjeni član je čista suprotnost.


opaska moderatoru: Molim da mi se ne briše post, ne želim ništa loše nikome, i samo želim istaknuti neke stvari na koje se slijepo zaboravlja.
Gabre je offline