View Single Post
Staro 25.06.2010., 12:13   #105
NemoRS
Premium
Moj komp
 
NemoRS's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 518
Ja sam koristio sljedece paste:

1.ARCTIC COOLING MX-3
2.ZALMAN, ZM-STG2
3.Originalnu koja je dosla s Venomousom X od Termalright-a

MOgu samo reci da su sve vrhunske i da su mi temp bile podjednake.Neznam koja to pasta snizava u odnosu na serijsku do 10 C manje jer na svakom od ovih proizvoda na poledjini pise da je najbolja u testu.LOL

Imao sam jednu, samo se nemogu sjetit koja je to bila,bas sam je morao staviti jer nisam imao nikakvu a trebalo mi je racunalo hitno(neka mala bijela tubica),temperature su bile zivi uzas.

Za ovu Zalmanovu mogu reci da je jako dobra ali ju je nemoguce razmazat prstom ili bilo kakvim kondom navucenim na prst jer je smjesa cudna i prilikom razmazivanja na jednom mjestu bude paste a na drugom nebude osim bijele maglice nista.Jedini nacin rada s njom je zrno rize na sredinu proca ili razmazivanje karticom sto sam ja radio, ali tada to vise nije tanki sloj paste.Bude on dosta tanak, ali da je s drugom pastom(tipa STG-1), mogudje nanjeti manje, naravno da je.

Sto se tice MX-3, pasta je najskuplja, nedaje nista bolje temperature od Zalmanove, ima vecu trajnost, ali jako skupa.Savrseno se moze nanjeti i u tankom sloju.
NemoRS je offline   Reply With Quote