View Single Post
Staro 15.11.2019., 16:11   #370
deda.cro
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Sesvete
Postovi: 117
Novi oblik života mi spaja optiku tjednima.
  • Spojili optiku na stup ispred kuće sredinom srpnja.
  • Prvo je netko zaboravio upisati moju adresu u sustav, pa sam tjednima bio u zabludi da još nešto rade.
  • Kada sam skužio da su moju adresu preskočili (i još nekoliko drugih kuća), trajalo je danima da ih uvjerim da imaju grešku u sustavu. Mailovi, telefoni, facebook, nije lako komunicirati sa novim oblikom života.
  • Nakon toga su specijalno za mene (postojeći korisnik, ali bez ugovora) nudili da me spoje po najskupljoj mjesečnoj naknadi, a svim susjedima nudili i okopavanje vrta i sadnju kukuruza.
  • Kad sam tražio odjavu usluge, sjetili se da ipak može i za mene malo povoljnije.
  • Poslali mi ugovor i omotnicu koja kao nudi besplatno slanje ugovora, ali tu omotnicu pošta ne priznaje, pa ipak morate platiti poštarinu.
  • Onda mi dogovorili termin sa nekih 2 tjedna čekanja za spajanje i uvjerili me da moj električar ne treba ništa raditi.
  • Kad su došli spojiti, ipak oni ne bi razvlačili optiku po kući, pa nek to moj električar napravi.
  • Kad sam zvao da je kablovinje spremno, jedan otišao na bolovanje, a drugom se rodila beba. Nije ekipa kriva, njima ne zamjeram, ljudi moraju i živjeti.
  • Onda me zvala nova ekipa, ali oni ne mogu u četvrtak, no sigurno dolaze danas u petak.
  • Došli, spojili, radilo 2 sata i sad ne radi.
  • Zovu iz korisničke podrške i kažu ne mogu doći prije utorka, a ekipa jutros fino uzela stari router i sad nemam ni internet ni telefon, minimalno do utorka.

Da ne zaboravim. Oni dolaze samo u vrijeme dok ste vi na poslu. Nemaju termina ranije ujutro ili pred kraj radnog vremena.
I zadnje, ak se prije njihov router i mogao prebaciti u bridge mode, sad vam bahato kažu da ne može, makar je to najmanji problem u diletantskom odnosu firme koja je novi oblik života prema nama koji smo nažalost ostali stari oblik života.

Žao mi jedino cure koja me sad maloprije zvala, jer je najmanje kriva u cijeloj priči, a morala je slušati moje glasno jadanje i prigovaranje, koje meni nije pomoglo, a njoj je vjerojatno pokvarilo dan. Nije mi bila namjera, ali malo mi je popustila kočnica.
deda.cro je offline   Reply With Quote