View Single Post
Staro 05.01.2016., 09:09   #25
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,528
Citiraj:
Autor bubimir13 Pregled postova
Bar je to uvijek lako i nema nikakvih KNOX i inih jebada. Ja rootam samo zbog recoveryja, pristupu sistemskim fajovima da mogu eventualno stavljat moddane sistem appove i xposed + framework moddovi, ništa veliko samo neki sitni zahvati kao namještanjem volume up da dugim pritiskom kad je zaključan pali LED i još neke sitnice.

Pa kako se i meni čini, neće mi trebati root. Mob je blazing fast, baterija jako dobra.


Prebacio sam većinu podataka, zapravo, to po PS ide preko gmaila, sve osim fotki i dokumenata i filova razbacanih po storageu. Sve je odradio vrhunski, čak mi i za sve wifi mreže sačuvao podatke.


Za sad samo par zamjerki:
- ono što je Bubba spomenuo, loša aplikacija za pozive, HTC i mene razmazio pa tražim alternativu
- mob ne leži baš najbolej u ruci i djeluje brutalno sklisko i krhko (htc one x mi je barem 50 puta pao sa svih visina, bio i u zdjeli vruće juhe, ispao iz džepa u travu po kiši da ga nisam pola sata mogao naći - sve je preživio bez posljedica), to će meni biti extra problem
- touch malo preosjetljiv za moj ukus
- pokrivači utora mi se čine dosta enkvalitetni, kao da će se brzo rasturit


Citiraj:
Samo mi sad žao šta za Z5 nikako nema roota, ne fali mi puno osim za te sitnice...
Dobi li se sa exposedom štogod vrijedno pažnje?
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote