View Single Post
Staro 07.01.2016., 00:20   #61
bubimir13
Registered User
Moj komp
 
bubimir13's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Kutina, CRO
Postovi: 439
Nexus se slažem tu negdje, ali rekao bih ipak za mrvicu ispod crte na kojoj piše iOS. Naravno govorimo o fluidnosti jel, ne o featurima. Za MIUI mislim da je ipak još dosta posla pred Xiaomijem, jer na osnovu frendova Mi4 koji ipak nije bio u rangu mog tadašnjeg Z3 Compacta. Sviđa mi se recimo Sonyjev concept ROM koji zapravo koriste kao daily driver na Z3 seriji, super je brz, čak ni baterija toliko nije problem pošto su izbacili staminu. Šteta što ga nema za Z5 seriju, mislim da bi bilo taman sve.

E i zaboravili smo HTC flagshipe koji su isto doista dobri i fluidnošću idu u dobrom smjeru. Ovi kinezi to zaboravit, oni natrpaju animacijama i kronično ne optimiziraju, možda se nešto promjeni sada sa Kirin 950 na Mate 8 od Huaweia.

Al i dalje je pojam fluidnosti iOS, tu mislim da nitko nema problema sa tom činjenicom, to je već sad tradicionalno. Jednostavno imaju taj luksuz da sve sami naprave i to odlično upakiraju i izreklamiraju. Baš me zanima za iPhone 7 što će smislit, pogotovo jer Jony Ive više nije glavni dizajner nego ga Cook ignorira...
__________________
bubimir13 je offline   Reply With Quote