View Single Post
Staro 16.12.2009., 09:43   #17
tomek@vz
Premium
 
tomek@vz's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: München/Varaždin
Postovi: 3,307
Citiraj:
Autor Tomo Pregled postova
Tomek, nadam se da se neces ljutit kaj sam se ubacio u topic...

Eto ja ganjam Cambridge SoundWorks 250D 2.1 i Terratec Live ili tako nesto. Da li se isplati kupovat neka bolja zvucna ili je ovo cisto ok za spomenute zvucnike?

Ma nemaš brige...daj vamo te zvučnike Spoji na SPDIF na ploči ak ga imaš....ak ne...možda bi ti se isplatilo jer 250D JE 250D

Citiraj:
Autor thedream Pregled postova
Nisam bio voljen,ali uvijek znam prijavit post i povući koju budalu tu na forumu za sobom,u ban.Ja tebe nisam vrijeđao pa te lijepo molim da se ne qrčiš jer si nabasao na totalno pogrešnog. Dao sam ti savjet u skladu sa tvojim inteligentnim rasponom od 100-1000kn koji sam po sebi dovoljno govori koliko znaš o onome što pišeš.
Imaš krivi pristup u tom slučaju. Nego...što se tiče T3100-to je ono što trenutno ganjam i ne namjeravam dugo više biti na njima. Da mogu sad bih uzeo i bolje zvučnike ali zbog finacijskih problema ne mogu. Ali u planu su i bolji set zvučnika a više me vuče iz PC klase na nešto tipa Warfdale Diamond 9.1 ili slično (ako ima nešto barem blizu tome u PC klasi,slušam prijedloge)....ako bi kvaliteta zvuka preko SPDIF-a na ALC889 integriranog bila jednaka onoj preko (npr.) Julie onda je problem zvučne kartice riješen. Ako ne trebam kvalitetniju zvučnu karticu. I zato ovaj thread. I još jedna mala napomena...zvuk kod mene ide preko Pulseaudia/Alse/Jack zvučnog servera.

Zadnje izmijenjeno od: tomek@vz. 16.12.2009. u 10:54.
tomek@vz je offline   Reply With Quote