View Single Post
Staro 29.09.2016., 23:36   #109
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,681
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Onda i ja ispadam troll jer sam i ja rekao da bi radije sebi zadržao 970 nego uzeo 1060 3GB te da je nebi kupio ni u jednom scenariju
Ali dobro, nema veze... vremenom će malo odmaknuti 1060, to je sigurno, ali ne bude daleko.

OK, sad ćete reći da je lako meni srati, ali iznosim svoje mišljene naravno da ljudi kupe što hoće. I mene su od 1070 odgovarali i rekli kako je neisplativa pa eto
Daleko od toga, naravno da bi bilo pametnije zadrzati 970. Ja bi istu stvar napravija ali samo pod uvjetom da ne kupujem novu grafu.
A kad bi vec isa u kupovinu sigurno bi uzea 1060 3Gb ili jos bolje 6Gb - prednosti Pascala su ocite da ne nabrajam bezveze...
Ali vidim ja tu neki pattern, tebi se ocito puno vise svidja broj 7 nego 6

Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Ja da nemam grafu u kompu, da sam na iGPU, nebi kupio taj odron od 1060 sa 3 gb.
Tako se svojevremeno moglo reci i za gtx960 2Gb (u odnosu na 4Gb model). Pa je svjedno ispala dosta solidna grafa,
pogotovo za casual gamere i one koji ne pate od very high/ultra postavki...

Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Nebih to baš nazvao problemom, niti ispod 60fos nije loše, a ne mora niti sve biti do čepa (AA ili hairworks)
Inače ima i zahtjevnijih igara
Definitivno nije lose, samo ako je stabilno - pogotovo za takve igre (non fps)...
Da ima zahtjevnijih igara - ima, a pogotovo zahtjevnijih po vramu
Sn4k3 je offline