View Single Post
Staro 23.10.2018., 22:52   #1
tun3
Premium
Moj komp
 
tun3's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2018
Lokacija: Matulji
Postovi: 343
Gdje (i što) kupiti custom loop komponente i opremu?

Opet ja sa novom temom. Vidim da je nekad ovo bilo puno više obrađivano, ali nisam našao ništa friškijih tema koje bi mi dale odgovore, pa evo da probam ovako


Zainteresiran sam za složit neki custom loop. Još se malo nećkam jer me strah ako nešto probalavi pa skurim neku komponentu bezveze, ali ajmo reć da ću taj strah preskočit. Frend je složio komplet custom loop (prvo soft tube, sad hard tube) sa dijelovima sa Aliexpressa/Ebaya. Ima to već skoro godinu dana i nema nikakvih problema, a temperature su mu dosta niže (iako radi sa i5 3470 procom, koji nije neko kuhalo). I sad mi je gad pustio jedan hardtube viška sa dva fittinga na krajevima (Freezemod, ako ikome išta znači), pa stalno gledam u to ko malo dijete i sve više me kopka da se pozabavim time To on meni vraća jer mu svako toliko isto bacim bubu u uho za neku glupost, a ne treba mu previše da se uhvati Pa ajmo redom :


Pitanje 1 : koju opremu kupovati? EKWB, Alphacool, Phanteks, Thermaltake, nešto deseto? Dolaze li u obzir kinezi, od (meni) poznatijih Bykski i Barrow, vidim da ih ekipa vani koristi bez nekih većih problema? Ako ne zašto ne?

Pitanje 2 : gdje kupovati? Tražiti na službenim stranicama ili preko Ebay-a/Aliexpress-a/nekog nepoznatog?


Tražim vaša mišljenja, iskustva, bilo što što bi mi moglo pomoći da krenem na custom loop
tun3 je offline   Reply With Quote