View Single Post
Staro 20.12.2018., 23:36   #557
pinkskin
Premium
Moj komp
 
pinkskin's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Daruvar
Postovi: 1,738
Ja zasad hvala Bogu nisam imao negativna iskustava sa hp ekspresom osim sa običnom dostavom putem pošta.


Što se tiče ostalih kurirskih službi na njih nemam primjedbi


Kako sam već napisao u drugoj temi baterija za aku alat je došla za par dana, moguče da https://www.kompernass.com/ imaju neko skladište u hrvatskoj? Jedino što mi je upalo u oči je vrijednost paketa koja je bila napisana na iznos od 10000,00kn iako je bila tek 25 europskih novaca. Kako sam čitao i na drugom forumu da je uvjek bolje dat da je vrijednost paketa par sto eura ( iako je unutra nešto od par eura), valjda tak manje kradu u pošti jer uz tracking i ostala sranja moraju isplaitit odštetu pošiljatelju ako se paket zagubi.


Inače što se tiče poštara kod mene se sve ok, pakete nosibar koliko sam vidio, doduše nekad se mora ić u poštu ako u trenutuku dostave nije bilo nikog kod kuće, jedino je problem što pošta radi od 11:30 do 14:30, a ja radim do 15h. Navodno bi trebao napomenuti poštaru da ako nema nikog kod kuće da paket pošalje za drugu poštu koja ima duže radno vrijeme.



Inače prije dost godina smo imali poštara kojem je otišla jetra od alkohola, doduše pisma su uredno dolazila, očito je imao dost slobodnog vremena
__________________

pinkskin je offline   Reply With Quote