View Single Post
Staro 06.04.2020., 11:11   #1159
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,278
Citiraj:
Autor Snowrider Pregled postova
Trebam pomoć oko odabira gaming headseta. Trenutno imam Logitech G533.
Dugo sam kopao i pregledao recenzije i suzio izbor na sljedeće :

SteelSeries Arctis 7 Wireless
SteelSeries Arctis Pro Wired
Razer Nari Ultimate


Arctis 7, bežične, jako hvaljene, baterija 20+h, nemaju svemirski rgb look što je plus
Arctis Pro, žičane, isti look kao i 7ce, ali ipak što se tiče zvuka su level up
Nari Ultimate, bežične, baterija 20+h kad se pogasi rgb i hypersense, mic malo lošiji nego kod steelseriesa, ali imaju taj hypersense koji je za neke totalni promašaj a za većinu next big thing (dobra stvar je to što se može ugasiti)

Ima još i opcija Arctis Pro + GameDAC, koje pružaju hi-res zvuk....

Volio bih čuti koju pametnu ukoliko netko ima neke od navedenih, pluseve/minuse...
Citiraj:
Autor guerra Pregled postova
Pozz. Frend je imao Arctis Pro Wired i navodno nije bas bio zadovoljan orijentacijom zvukova u shooterima i znam da ih je jako brzo zamijenio. Nakon toga je presao na Logitech g533 koje su mu bile puno bolje po tom pitanju, ali je pak baterija kratko trajala i na kraju je uzeo Hyperx Flight koje sam mu ja iz osobnog iskustva preporucio i sad je zadovoljan u svim segmentima.

Ako zelis vise detalja o ovim Steelseries mogu ga dodatno pitati na kakve je on tocno probleme osobno naletio.

Takoder si razmotri ovakav combo

https://www.youtube.com/watch?v=CLPa1ejmKXE&t

Da mi zelja nije bila wireless i rijesit se kabla osobno bi isao na tu opciju.
Citiraj:
Autor guerra Pregled postova
Bas ce cuo sa njim, on je zapravo imao Wireless model, ali ova zamjerka sto sam napisao je tocna. Kaze da su sluske super za muziku itd, ali posto je trazio bas slusalice za gaming kaze da mu je orijentacija bila toliko losa da ih se rijesio u par dana...

Nakon njih je imao headsete koje sam naveo u proslom postu i oni su mu po tom pitanju bili puno bolji. Kad pogledas uzorak od 3 wireless headseta u tom cjenovnom rangu za praviti usporedbe mu i nije toliko los. E sad kolike su razlike Wireless i Wired verzije Arctisa to ne znam.
Evo i ja bas u slicnoj dilemi, pa gledam arctis 7 i cloud flight usporedbu i sve vise naginjem na cloud flight jer ne volim prenaglasen bas a izgleda da steelseries ide u tom smjeru, + cloud flightu je nesto vece trajanje baterije i cloud flight su jeftinije 100-200 kn ako ne gledamo edigital. @Guerra kako si zadovoljan sa headsetom?

Uglavnom namjena je gaming i to uglavnom cs/fps. Za sad imam stolni mic i superlux hd681 i super zadovoljan sam, ali mi je dosta žica u 2020. godini.

@Snowrider zasto mijenjas g533, i za sta si se na kraju odlucia?
__________________
prileee je offline   Reply With Quote