View Single Post
Staro 23.05.2022., 20:22   #465
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,644
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
Fun fact HAM nije osvojio 7 naslova u Mercedesu tak da to prvo, a drugo ove godine je George imao srece sa SCoviam (i to ne malo nego bas puno i to kad je zajebo kvale pa starto 12ti poklopio mu se SC) i od tud tolka razlika u bodovima (ali ti to nezelis vidjeti/vjerovati ili si ope tpovrsni pratio utrke p as ene sjecas ???).
Plus HAM je imao bas peh sa SCom dva puta i eto sad je opet imao kvar tak da polako kad se malo izjednace pehovi (Sad je i Leclerc malo peha pa dosao blize na MAXove DNFove...) i kvarovi pa cmeo kansije vidjeti kako stavro stoje a krajnji rezulta tek na kraju.
Tipfeler, nije bila namjera istaknuti broj, nego da se radi o iskusnijem vozaču. Nebitno.
Kao što rekoh, ne zanima me što je netko zapeo u prometu ili mu se poklopilo. Činjenica je da je pokazao više u ovih 6 utrka, kao što sam u početku i napisao, dok se niste digli na noge.

Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
Znaci ti se cudis kak su "pojedinic nabrijani kad spomenes hamiltona" a isto to ti radis tj. nemzos izdrzat da ne spomenes/podbodes a ako ti pak neko d akontr aargument eonda s eiscudjavas jer eto vidi cuda nemaju svi isto misljenje kao ti (negovcorim sa do forumu nego o strnaim medijim/novinarima koji su raidli usporedbve dalko bolje od nas - inas onaj vido sto je koleg anedanvo posato ako ti s eneda pratiti ostlao pogeldaj to i vidit ces skracneu verziju zasot je tako bodovno stanje ove godine).
Naravno da se čudim, jer ako napišem jednostavnu rečenicu da je vozač A pokazao više od vozača B u ovih 6 utrka, dočeka me uvrijeđenim tonom
Citiraj:
Sto je to "daleko vise" pokazao?
.

Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
U biti ja nevidim sta ti pokusavas dokazati sa tim tvojim grafikonima?
Da je Russel bolji VOZAC od Hamiltona ? To svakao nije, samo bi lud ili totlano neupucen covjek to tvrdio.
Nigdje to nisam rekao, ni ne tvrdim.

Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
Bolji JE trenutno u BODOVIMA ali VOZAC sigurno nije, jer treba mu jos cca 10 godina da bi dokazao da je bolji VOZAC (ako bi to ikako i uspio) jer tko je bolji vozac se drugacije odredjuje ili ipak mislis da je Nico Rosberg bolji vozac od Michaela Schumachera ??
Što sam drugo rekao?
Evo da se quoteam, jer ne znam više tko je tu lud
Citiraj:
Mene više zanima hoće li Russell dobiti status prvog vozača jer je pokazao daleko više.
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
Imamo u proslosti gro sucajeva di je neki novi vozac pobjedio starijeg ali ov je najocitiji koji pobija tovju teoriju.

Nico je pobjedio Sedmerostrukog svjetskog prvaka tri godine zaredom. Nevidim da se propinjes na zadnje noge i dokazujes nama tu da je Nico bolji VOZAC od Schumia zbog toga ???


Overall points: Rosberg 324 / Schumacher 197
Seasons finished higher in standings: Rosberg 3 / Schumacher 0
Highest championship placing: Rosberg 7th (2010, 2011) / Schumacher 8th (2011)
Koja je to moja teorija ovdje?

Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
Molim te ajd mi samo na ovo zadnje odgovori (ROS vs MSC) i nemoj prekosciti taj dio kad budes replayao nego me bas zanima tvoja teorija jer ocito zelis dokazati da HAM nije dobar VOZAC tj. daje RUS bolji VOZAC i da je to sve ove godine bilo do bolida jer bolid ocito sam vozi itd..... itd....

Znaci po toj tvojoj logici je Nico Rosberd GOAT jer pobjedio je MSa 3 puta i HAMa 1 (doduse HAM je njega 5-6 puta ali ajd necemo sad to cjepidlacit).
Gdje, ali gdje sam napisao da HAM nije dobar vozač? Dapače, odličan je. Trenutno je George bolji... zbog ______ (umetni razlog: sreće, vozačkih sposobnosti, boljeg bolida, retrogradnog merkura...)
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je online   Reply With Quote