View Single Post
Staro 23.05.2022., 12:28   #9
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,099
Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova
Mislim da smo to imali. Pa se par forumaša nadurilo na cijeli svijet, napustilo forum i usput pobrisali sve svoje postove.
Teme koje su ostale nisu ličile na ništa Al nek matori pogleda
svejedno..
Ispravak, neki od brisatelja, uopce nisu napustili forum, samo imaju nove nadimke, koju godinu kasnije, nakon brisajuceg brodoloma

Pricah prije x godina s jednim od njih, te mi nije bilo jasno, odakle je dosla tolika impulzivnost. Ni on sam vise nije mogao objasniti.

Ali zanimljiv mrezni fenomen, jer nije izoliran samo za forume.

Citiraj:
Autor rendula Pregled postova
Natjerati sve da se slazu s tobom, ili se naduriti i pobrisati sve!
Psihologija cina je sira. Nekakva vrsta forumske casti je narusena u ocima publike/forumasa, gdje autor obitava. Te u nekom labilnijem trenutku dodje do predimenzioniranja vaznosti mreznog/forumskog nesporazuma, neslaganja...

Mene je jedna radijska urednica/voditeljica, kolegica jednog naseg forumasa koji je radio na HR3, na mrtvo izvrijedjala prije vise godina, jer nisam odgovorio na privatnu poruku na forum.hr-u. Nisam uopce znao da me tamo ceka, email dojava zakazala. Nije se sjetila nazvati na telefon, poslati pismo/fax, po golubu. Ona je mrezno zarobljena, te misli (nije jedina) da cim posalje, vjeruje da druga strana mora znati u sekundi, bas servis na koji ona salje. Koji dan kasnije, nije me mogla pogledati od nelagode.

Pa dugogodisnji prijatelji se znaju na mrtvo posvadjati na mrezi, bez da jedan drugoga nazove na telefon, po nekoliko mjeseci. Cudne tajne nosi mreza.

Najvaznije je da se Tor ne pocne zalagati za dodatke mreze Secernog Marka uklopljene u PCE. Onda se mozemo svi obrisati


...
__________________




>>>> PCE kante 2012 <<





>>>>>>>>> PCE & ostalo <<<<<




>>>>>>> Što sam Slušao? <<<<<<

>>>>> Gimnastika za Okulare & LCD Addendum<<<<

>>>>> P o s t ... M j e s e c a <<<<


______________________________






Zadnje izmijenjeno od: Visage. 23.05.2022. u 12:44. Razlog: odgovor Renduli
Visage je offline   Reply With Quote