View Single Post
Staro 29.10.2014., 02:01   #17
sandokan111
Banned
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: ST
Postovi: 950
Citiraj:
Autor Prezime Pregled postova
Ne znam za Fritza, ali na original T-Com firmware-u za ST780, SX763 i ADB, nije mi radio IMS dok nisam stavio + umjesto 00 za SIP URI.

Btw, jel tebi na Fritzu radi IMS? Zasto mu onda ne posaljes sve potrebno za spajanje?
Pa to za tcoma je jasno, i ja da pisem bi stavio +, ali sam pogledao kako je meni i nema +, zato sam mu i to naglasio jer mi je upalo u oko.
Meni radi IMS jer mi je tako podesio provider, nisam nista ja podesavao, tako da ja mogu samo ocitavat ovo sto mogu vidjet. Njemu je isto tako drugi fritz i ni neznam koji je firware tako da su nam stvari malo porazmjestane (meni se prikaz mjenjao samo s updateom firmwarea).
Citiraj:
Autor Lavoslav Pregled postova
Problem je da mi ne radi nista što stavim pod "Telephone numbers".
Što se toga tiće napredovao sam od toga da mi se server uopće ne javlja na registraciju broja do toga da sad dobivam error 403...
Za večeras više nemam volje. Nastavak sutra.
Prekopiraj kako je meni i klikni one dvije kvacice sto su meni on. Kopiraj postavke ove sto je prezime stavio za ehtoa i ostale podatke tocno s thompsona (jer ipak koristis tcom).
Citiraj:
Evo screen shot šta mogu podesiti pod telephone number:
E pa tu trebas stavit ono glavno ali to ti je valjda prihvatilo. Tu si stavio user/pass/ip. S tim da ti treba valjda i taj proxy kako je gore naveo prezime, meni je to prazno jer se ne koristi u h1
DTMF meni stoji na automatic
Nemam podatke o sip trunking
Always register mi je off
U internet telephone number upisi broj
38522 bez ovih zagradica
sandokan111 je offline   Reply With Quote