View Single Post
Staro 28.10.2014., 13:38   #6
sandokan111
Banned
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: ST
Postovi: 950
Citiraj:
Autor Lavoslav Pregled postova
Registration of Internet telephone number +385*mojbroj* failed. Reason for error: Remote site not responding. Timeout.
2 stvari.

Remote site not responding. Timeout. -> To bi reko znaci da nisi dobar ip stavio pod registar.
"Registration of Internet telephone number +385*mojbroj* failed" ->
U internet phone number nema + u postavkama. (neznam jesi stavio ili ne jer ti pise tu s plusom, ako je bez + onda ok)
Citiraj:
Kako ti je složen onaj sljedeći tab "Line settings"?

Kod mene je ovako:
Fixed-line network - off (bez kvačice)
Use substitute connection - on (sa kvačicom)
Telephone number - broj koji je podešen
Fax transmission using T.38 - on
Use VLAN for Internet telephony - off
Account information required (PPPoE/PPPoA connection)
username- stavljen onas sa xyz@ims.t-com.hr
password - izvučen iz thomsonovog settings.ini
vpi/vci 0-50
encapsulation
Nisu nam iste stvari na istim stranicama, nemam ja to nista pod line settings. S svakim firmwareom su se stvari mjenjale. Pokusat cu nac te tvoje stavke i vidjet sto meni stoji pa ti napisem.
edit:
fixed -> on
use substitute -> on
telephone number -> nije podeseno (stoji please select) jer imam 3
fax transmission -> off
ostalo nemam pod telephony. User/pass se prije upisuje.
Citiraj:
Edit:
Problem je naravno i u passwordu. Sad mi je palo napamet da provjerim password iz user.ini koje sam spremio sa tompsona i naravno nije plaintext... Moram se pozabaviti i time, ali čisto iz znatiželje reci kako je postavljeno kod tebe.
U svakom slučaju kad pustim taj password string iz user.ini kroz sha1 dobijem string od 40 znakova pa pretpostavljam da bi to trebao biti plaintext password. Ako netko zna bolje neka me ispravi.
Lol, pa ako ti je hashiran pass onda nema sanse da ti radi. Moras doc do plaintext passworda. Ako ti u user.ini nije plaintext nema svrhe da ga saljes kroz sha1 kad ce ti sha1 hashirat taj kriptirani pass. Treba ti plaintext pass.

Zadnje izmijenjeno od: sandokan111. 28.10.2014. u 13:59.
sandokan111 je offline   Reply With Quote