View Single Post
Staro 27.03.2020., 15:37   #1884
maXonja
bu
Moj komp
 
maXonja's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2017
Lokacija: VŽ
Postovi: 2,510
I last but not the least...


AMD Athlon 650MHz Thunderbird slot A
Epox EP-7KXA
2x256MB SDR
Asus AGP-V6600 DDR 32MB GeForce 256

























Sreća pa sam sa kolegom forumašem uspio naći zajednički jezik da ovo ne završi rastopljeno u zlato

Imam čak i "Gold Finger" za overclock slot A proceva kao što vidite na slikama, ali sam sa time davnih dana bio uspio zdimiti slot A proc kad sam bio lud i mlad, a sada mi je ovo predragocjeno da bih išao opet u tu avanturu

Inače ovo su konfe nastavak na one stare, nešto sam malo izmijenio, ali ima jedno 15-ak komada sastavljenih otprije koje su isto funkcionalne...
Među onim slot 1 procevima i pločama ima P3 550MHz, P2 350MHz, Abit BH-6, jedna Gigabytica i otprije imam još i Asus P2B, ali trenutno nemam više kejsova da sastavljam, a i lagano mi ponestaje prostora za skladištenje
Over & out, enjoy






Citiraj:
Autor bilicvitak Pregled postova
Pripazi si na Ni-Cd baterije na starijim pločama, nakon nekog vremena procure i ak ostane tak duze vrijeme, mogu ti i ploču ubiti.

Si probao otključati dodatne jezgre na Phenomu 960T?

Baterije sve zamijenjene novima, a za svaki slučaj sam naručio još 50-ak komada Maxellovih sa ebaya za "nek se nađe"
Naravno da sam probao otključati jezgre i ništa od toga, proc je kupljen na ebayu tako da vjerujem da su oni to već sve probrali prije


EDIT: Da, moram napomenuti da sam na KOMPLETNO svim pločama skidao northbridge hladnjake, sve očistio i stavljao novu pastu pritom jebajući svu bližu i dalju rodbinu idiotima koji su stavljali "žvaku" na chipset.
Istu proceduru su prošle i kompletno sve grafičke kartice
Na 80% ploča sam i odradio update BIOS-a na zadnju verziju, jedino mi se nije dalo zezati sa ovima za koje treba floppy shit
__________________
Nvidia u očima
Intel u duši
Alfa Romeo u srcu

Zadnje izmijenjeno od: maXonja. 27.03.2020. u 15:45.
maXonja je offline   Reply With Quote