View Single Post
Staro 26.03.2020., 11:12   #5976
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Osobno, mjesec i nešto dana gledao usporedbe i ostale stvari i kupio iPhone 11.
Zašto?
Za 3 godine, iphone 11 će vrijediti i dalje 2500-3000kn. Samsung neće vrijediti ni pola od toga. Što se dugovječnosti tiče, Android i iPhone ne mogu u istu rečenicu, tj. IP će biti fluidan i imati će podršku još ohoho godina, dok za android to ne možeš reći. S10 će početi lagano padati kroz par mjeseci kada padne cijena S20-tkama.

Baterija? IP ponovo.

Ono gdje Samsung prednjači je display i dizajn. Bez premca, najbolji na tržištu. Do prije godinu dana bi rekao da je i kamera, ali više nije.

Meni je Samsung 3x ljepši mobitel u ruci, display je nešto. Hardwareski je 3x jači od iphone-a, ali nije fluidniji. Možda da razmisliš o PRO varijanti, OLED display ima i 1 kameru više, no nešto je manji i ima slabiju bateriju (plus dobivaš fast charger). I samo bi dodao, kolega s posla dobio službeni s10+, pao mu kad je sjedao u auto, relativno nizak auto (BMW 1), i pukalo display. Ne kažem da bi iphone možda preživio taj pad, ali definitivno treba voditi i o tom računa.

Generalno, sve se svodi na tvoj izbor. Uzmi u obzir da sam na iphone-u već 10 godina, imao par neuspješnih izleta na Android, nije mi sjeo. Možda pričam iz nekog vlastitog iskustva, ali po meni je iphone bolja kupnja, s naglaskom, da iphone 11 i 11 PRO imaju prvi puta konkurentnu kameru flagship androidima, ne samo konkurentnu, već možda i najbolju trenutno.

Zadnje izmijenjeno od: Mommistake. 26.03.2020. u 11:23.
Mommistake je offline   Reply With Quote