View Single Post
Staro 12.02.2015., 14:05   #129
aard
Premium
Moj komp
 
aard's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 120
Ja sam se morao odreci CM Storm Rapidice

Otisao backspace prije par mjeseci, a sada i E tipka, pa sam se napokon natjerao odnjeti ju na servis. Nazalost, Links ih vise ne uvozi, tako da sam dobio povrat para. Barem nesto, ali nema bas ponude tenkeylessa kod nas. Na kraju piknuo novu Razer BlackWidow Tournament sa njihovim Green switchevima. Nije nesto bajno, ali definitivno najbolji tenkeyless kojeg si mogu priuštiti - nemam 180 eura za naručivanje Filca ili Duckyja izvana...

Jesu glasnije tipke, ali ne smeta mi klik. I jako su ugodne za tipkanje.

Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
Instalirao preko vikenda na polovicu tipkovnice one gumice s ciljem usporedbe sa i bez.

Gumice utišavaju tipke ako korisnik stišće do kraja tipke, ali ako taktilno tipka onda ne. Koliko mi se čini to je isključivo do izrade tipkovnice, najvjerojatnije deblje tijelo na CM QF Ulti dodatno rezonira pa se čini jako glasno. Meh. Dakle, sačuvajte si muke stavljanja gumica na sto tipki i naučite taktilno tipkati, a ako svejedno tipkovnica je glasna, takav je model.
Gumice i mogu utišati samo bottomanje tipki - montiraju se na keycap, ne na sam switch (koji proizvodi klik).
aard je offline   Reply With Quote