View Single Post
Staro 23.07.2019., 10:10   #10
thubanx6
Premium
Moj komp
 
thubanx6's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2011
Lokacija: Split
Postovi: 533
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Koristio par dana misa slicnog, ako ne istog, kao u postu #2. Prelagan je i tesko mi je bilo kontrolirati kursor. A mis je premali cini mi se.

Radim u NX-u nekada i cijeli dan, koristim zadnjih par mjeseci MX Mastera (prije njega Performance MX). Nekada osjetim kako me kosti u malom prstu bole, kao da drzim mali prst ukocenim pa osjetim bol/umor iznutra kada je opusten.

Zadnja opcija mi je da uzmem vertikalnog MX-a na Amazonu pa ga dobro isprobam tih 30 dana uz mogucnost povrata. Nisam pametan
3D mis mi ne bi previse pomogao jer sam vecinu vremena u 2D-u.
Ja uz mx verticala imam ankera jednog koji je dobar. Ali se senzor i kvaliteta izrade ne mogu usporedit s logitechom. MX vertical mi se po tom pitanju pokazao odličan u svim aspektima, ali jednostavno, moja ruka je pre mala za njega, ne mogu ga konkretno držat u ruci i pokazuje mi se da mi nije ugodan za dugoročno korištenje.

Ako ga budeš htio kupovat, moj je kao nov, uzeo sam ga na computeruniverseu za 80 eura, dao bi ga i za nešto manje ako te bude zanimalo.

Samo ja razmišljam šta ću sebi uzet. Možda bi mogao probat trackball... (mx ergo).

Prioritetna namjena je programiranje, navigacija po visualstudiu itd...
thubanx6 je offline   Reply With Quote