View Single Post
Staro 08.12.2019., 13:50   #13647
SympForTheDevil
Registered User
 
SympForTheDevil's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 636
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
1. Usporedba nije renault i dacia nego Mercedes A i Renaul Megane, renault i dacija je philips i Vox/Tesla/Vivax/Noa. Review hvali grundigovu kvalitetu slike (i da pod kvalitetu slike mislim na motion a ne na statičnu sliku, pobogu pričamo o tv-u ne o okviru za slike)
Ok

Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
2. Ovaj grundig u mediamarktu košta isto skoro ko c9(17000kn), i naravno daza priblizno iste pare neces ni pogledat grundiga, ali u nas sad košta 10000 kuna
Ok,čitaj stavku na broju 4

Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
Trece, pa pobogu, neces kupovat tv od 10000+kn 1500 kilometara daleko. Sta ako nesto crkne, vracat ces ga flixbusom? Jel imas ti uopce dojam velicine kutije 55 i 65 inchnog tv-a? To ti jedino gebruder weiss može otpeljat za finu cifru
550km daleko. Ako nešto crkne odvesti ćeš ga u HR LG servis ,kao što je to objašnjeno na drugom forumu:

Citiraj:
U LG HR i u servisu potvrđeno da neće biti problema, a u trgovini kažu da su već isporučivali skoro u sve zemlje EU i da nije do sada bilo nikakvog problema.
I zadnje u ovom paragrafu,znam koja je veličina pakovanja 55 inčnog televizora,ali isto tako znam veličinu skladišnog prostora busa,u kojem je ekipa iz ZG(prije ulaska u EU) skladištila cijele stanove iz IKEE u Grazu,a najčešće pitanja carinika po povratku je bilo: ima ko šta veće iz IKEE?

U prevodu TV of 55-65 inča stane bez hebemti. I znam zato jer sam vozio svoj iz ZG sa sobom dok sam bio stacioniran u Bavarskoj.

Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
4., je 55 inchi oled je 1100eura, i stalno pričaš o 55 inch oledu ovde mi pričamo od 65 inch oledu, kojeg nema nigdi ispod 14000 kuna 65 inch oled za 9999kn je presedan.
istina,pričam jer je kolega dao reviewe za 55inčne par postova iznad,ne za 65 inča

Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
5. kako je taj prika dostavlja tv? vidim da mediamarkt ne nudi dostavu u van njemacke i da mailboxde ne dostavlja tv-ove vece od 2x inchi, ima dobrih stvari iz DE 50 eur nije neka dostava
Mislim da su servisi tipa Borderlinx,ako se nakupilo dosta toga za ZG išlo je dosta jeftino. CIjena varira kao kod Ryanaira.
SympForTheDevil je offline   Reply With Quote