View Single Post
Staro 30.01.2007., 20:12   #23
Swarm dude
Premium moderator
 
Swarm dude's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,600
Citiraj:
Autor ^SuperUnknown^ Pregled postova
Opaaa Swarm, dobro bogami za jednog Northy-a, ali ja nebi imo srca zapiknut mu 1.9V u prkno Moras probat sa ledom u vodi, ali pazi da SNDS ne ucini svoje Btw, zasto ne zamijenis Northy-a sa nekim "C"?
Citiraj:
Autor Panzer Pregled postova
Bravo stari.
Odlican clock.
Moj je na 3.75, i nejde puno dalje. Brijem da ga mema nekaj zeza. Ni na staroj ploci nije htio preko 3.75 (250FSB). Takoder 2.4C kojeg sam prije imao nije isao preko 250FSB, dok je kod rocky-ja isao na 3.4...

Ozbiljno, zakaj ne ubodes neki C?
Zato što, nadam se, uskoro kupujem 4CoreDual775-VSTA + neki proc iz C2D ergele : goood :
@ Super, probao bih ja ali to je takvo vodeno koje nema rezervoar, već radijator služi kao rezervoar, pa ne mogu ubaciti led
SNDS me muči ali čuj, procu temperatura nije prelazila 42°C po senzorima ploče.

@Panzer a eto valjda tebe mema zeza nažalost
još ću ovaj vikend ako Bog da probati samo sa Kingmaxima pa da vidimo i do kud rami idu : cheers2

Citiraj:
Autor amd freak Pregled postova
Bravo prijatelju tako treba....ja celerona na 4 a ti nortwooda na 4..loool...samo tako nastavi!!!
hehehe hvala


Citiraj:
Autor lud76 Pregled postova
Tvoj proc ima potencijal ko onaj "5 Ghz project" filmić kaj ima na youtubu, isto je northwood u pitanju ako se ne varam, jako lijep clock, bravo
Hvala. Uf da bar, 5 GHz i da lansiram PcE OC Team u visine CPU-Z charta sa 5 GHz
No možda čak i budem nešto sredio. Nabavim bakrenu cijev + CO2 ili dušik
__________________


CPU: AMD Opteron 3365 cooled by LC-CC-120
MBO: MSI 760GM-E51 FX
RAM: 4 x 8 GB G.Skill Ripjaws DDR3 PC-12800
VGA: Nvidia Quadro K600
SSD: Crucial BX500 1TB
HDD: Seagate Barracuda Guardian 2 TB
PSU: Silverstone Strider Essential 600W
Swarm dude je offline   Reply With Quote