View Single Post
Staro 11.04.2021., 18:49   #161
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Mladenxy Pregled postova
Ma kad igra tetris, nek upali cyberpunk, stavi NPC na max pa bu vidio razliku. Naravno na 720p jer mu je ta gtx 1070 iz prošlog stoljeća za tu igru
DenMla, nije nam svima Cyberpunk mjerilo čovjek je napisao što igra i sam je rekao da ne vidi nikakav napredak jer ima 60Hz monitor i GTX 1070 karticu.

I nemam niš protiv toga. Samo mi je čudan taj poriv gdje se u skoro svakom postu spomene "10% slabiji a duplo manje košta" dok je izvedena operacija "niš ne osjetim osim što mi se sve jače grije" u kojoj je utrošeno skoro 3000 kn. Samo to
Inače kao i uvijek, nemam ni namjeru ni potrebu gurat ruku nekome u đep, no reagiram na tumačenja i argumentiranja "samo onak kak meni paše da budem pobjednik debate"

Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Ma ne treba ići toliko daleko u prošlost, dovoljno je potražiti zen2 temu od peije godinu dvije, vrijeme izlaska/dolaska R5 3600 pa pročitati koliko se jako cijeni tih 10% prednosti u gamingu intela
Manojlo, 10% 2019 i 10% 2021 nije isto. Kao što 100°C na procu sada i 2015 nije isto

Citiraj:
Coolere je također važno provjeriti. I5 10400f se mogao furati sa stockom, ovaj bome ne može, treba vidjeti dali ga može hladiti jedan freezer od 200kn. Ako treba 1000-1200kn za mbo, 300kn za cooler , onda 11400f nije baš toliko dobar deal naspram 10400f koji je uz to u startu i jeftiniji 200kn
Zato i velim. Svaka čast picajzli što je probio led i postao prvi vlasnik istog. Ipak bi radije pričekao struku i bazu korisnika pa da onda vidimo koja ploča i koji cooler. Kolega ima previše subjektivnog dojma pa sam sumnjičav, vjerujem kao i mnogi.
Brko je offline   Reply With Quote