View Single Post
Staro 14.11.2018., 17:47   #203
I'm A Pickle
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2018
Lokacija: zagreb
Postovi: 4
Citiraj:
Autor Sn4k3 Pregled postova
Ma jasno, isplati se pricekati kako god da okrenes, al isto mi je malo cudno da zivis u Dubravi pa toliki broj godina imas samo 14Mbps . Ocito su nekom bile bitnije fontane od interneta . Ja zadnjih 2god imam 50Mbps otkad au stavili novu centralu u blizini kvarta, prije toga dugo vremena bio na 20... No dobro, veselim se optici ko i nekad prvom adsl-u prije pitaj Boga koliko godina, mislim da se radilo o 384kbps brzini i ogranicenom prometu . Anyway, koliko vidim brzine su postene kod ovih koji su uzeli 500Mbps, nema nekih osjetnih padova..?
vjerojatno ni od optike ne bi bilo nista narednih par godina da A1 nije preuzeo Vip.

a to sto sam u dubravi i imam najvise 14. Dovoljno je reci da je T-com, tjedan dana nakon sto je A1 postavio kutije na stupove, zvao mene direktno doma kako imaju prekransu vjesti o cudesnoj novoj centrali u dubravi i mogucnosti brzine do 50 mbit hehe
drago mi je sta sam se raspitao taman prije o uvodenju optike u ulicu inace bi otisao sav sretan u t-com.

a najcudnije od svega je sto je prijatelju koji zivi malo izvan zagreba tocno isti tjedan T-com spustio brzinu sa 50 na 20, i sada tvrde kako na njegovoj lokaciji nije moguca veca brzina.
I'm A Pickle je offline   Reply With Quote