View Single Post
Staro 15.08.2011., 11:28   #898
D-I-A-B-L-O
Bannija :D
Moj komp
 
D-I-A-B-L-O's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Sisak
Postovi: 1,098
Pozz ekipa, trebao bih preporuku za mobitel.
Jedina dva uvjeta bi bila wi-fi i da mi podržava adobe flash i ostale aplikacije potrebne za normalno pregledavanje internet stranica.
Ovo potonje mi je potrebno zbog par flash igrica koje igram na netu redovno, a pošto sam (napokon) opet počeo raditi, preko tjedna sam na terenu i nemam pristupa računalu, a samim time ni igrama, koje ipak zahtjevaju barem trenutak pažnje na dnevnoj bazi.
Od mobitela posjedujem već K800i kao radni mob, te njoku E63 kao paradni, ali naravno niti jedan od navedenih ne podržava internetski sadržaj tog tipa. Probavao sam sa kojekakvim Opera mini i Opera mobile programima, te još nekima nađenima na netu, no bez uspjeha, pa mi je to već pomalo prelilo čašu i hoću nekakav pošteni mobitel koji će mi radit bez problema.
Ne treba mi nešto turbo skupo, dapače, čim jeftinije tim bolje jer stvarno nisam nekakav ekstremni korisnik, da mi trebaju kojekakve aplikacije i điđe miđe, ali volim surfati pa mi dobar internet preglednik treba.
Još kad bi postojao kakav model koji ima nekakvu qwertz tipkovnicu ili običnu, uglavnom da nije touch screen, to bi bilo savršeno.
__________________
D-I-A-B-L-O je offline