View Single Post
Staro 03.02.2017., 18:11   #1471
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,801
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Destro, na pragu sam kupovine Moto G4. Dakle ne Play i ne Plus, nego baš čiste G4.
Veliš, dobro mobitelo? Uvjerio sam se u kvalitetu G 1st, 2nd i 3rd modela i ne vjerujem da bi G4 mogla biti lošija od tog traga.

Ajde da potvrdiš pa da naručim

Ili netko drugi slobodno tko je ima ili imao, dakle, G4, ne Play i ne Plus
Mobitel je best buy i po "normalnim" cijenama (190€ na amazon.de), a ako se ulovi akcija na istoj stranici, cijene znaju doći na 150€ i za tu cijenu se može jedino kupiti kineski pandan identičnog hardwarea.

G4 i G4 plus s 2GB memorije se razlikuju samo u čitaču otiska prsta, a imao sam prilike fizički se igrati s G4 crnim (brat), G4 plus bijelim (ženina sestra) i ženi kupio G4 bijeli kao zamjenu za Samsung Galaxy A5 (prva verzija), koji je nakon zadnjeg updatea odjednom počeo imati duplo slabiju bateriju. thx, samsung.

Kod G4 je odlična stvar što je AOSP minimalno izmijenjen i sve funkcionira glatko. Dosad se nijednom nije dogodilo da se neki app crasha, sve radi super.

Fizički je mobitel vrlo solidan, kompletno plastično kućište ne škripi, poklopac se drži stoički na mjestu i nema šanse da će danas-sutra nešto klaparati. Pozadina mobitela ima hrapavu teksturu i dobro leži i u manjim rukama.

Eventualna mana, koja se može naći po netu, je ekran koji voli "poblesaviti", počne aktivirat sam drop-down menu i slično, ali da odmah smirim strasti: razlog je maščoba s prstiju. Jedno gašenje ekrana, potez po hlačama/majici ili pravo čišćenje ekrana, i opet sve fercera.

Isti "problem" je prisutan i na još nekim uređajima kroz zadnjih par godina, a iz iskustva znam da je isti sindrom bio na Nexus 7 (2013) tabletima, jer ga još uvijek imam.

Ljudi jednostavno ne drže do higijene mobitela, pa im nije normalno da treba tu i tamo obrisat masne gadosti s ekrana.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote