View Single Post
Staro 20.01.2006., 22:01   #11
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,544
Citiraj:
Originally posted by JC Denton
Zasto? Pa ajde, ne budi staro ogorceno cangrizalo. Mislim da svi ovdje jako cijene tvoje misljenje kad je u pitanju slaganje konfe za profi potrebe.
I normalno da ces pitat koliko love ima na raspolaganju...
Cekaj malo, *JA* cu pitati? Sto je ovo, Tko zeli biti miljunas? Pazi, meni ni iz djepa ni u djep, ne pomaze on nama nego mi njemu, a nekakav minimum kvalitetne komunikacije je condicio sine et qua non; zaista mi se vise neda izvlaciti podatke od ovakvih tipova.

Citiraj:
Eto, pitat cu ja za tebe...

Mutni, s koliiko love raspolazes?
I, kada nam napokon kaze s koliko novaca raspolaze, opet ne znamo nista bitno za njegovu konfiguraciju, a trenutacno mi pada tucet razlicitih kombinacija, ciji pogresan odabir moze biti iznimno kontraproduktivan... I opet imam onaj neopisivi osjecaj da se zapravo radi o "konfiguracija za video editing i monazu filmova" koja ce sluziti za montiranje home p0rn videa, ali bi bilo idealno da se usput moze i odigrati Kvejk a ni obaranje rekorda u najnovijem 3D Marku ne bi bilo lose. Volio bih da grijesim, ali s OP mi ne daje apsolutno nikakav objektivan razlog za to. U svakom pogledu, u slucaju da OP da konkretne detalje, vrlo cu rado pomoci. Ovako, radi se o gubljenju mojeg vremena i njegovog novca.
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote