View Single Post
Staro 06.11.2019., 17:14   #16
skitnica
Debeli gad
 
skitnica's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Makarska
Postovi: 805
Citiraj:
Autor krešo Pregled postova
Ocjena je potpuno zasluzena, bez obzira na ekran, koji je zapravo jako dobar IPS samo malo nize rezolucije. Sve ostalo na njemu je vrhunsko, pocevsi od A13.
Na ostale postove nema smisla odgovarati.
Neovisno o rezoluciji, OLED je puno bolji od IPS-a. Da, procesor je vrhunski, kamera je odlična... ali opet da biram, po istoj cijeni, radije bi prošlogodišnje komponente iz XR-a ali s OLED ekranom nego ovakav iPhone 11. Snaga A13 je super na papiru ali u svakodnevnoj upotrebi i A12 je debelo iznad svih potreba i nema teorije da korisni uoči razliku. Ali zato uoči razliku u ekranu pri svakoj upotrebi mobitela a pogotovo vani po sunčanom danu.

Ne namjeravam raspravu širiti dalje od Applea pa je možda najbolji način za objasni zašto iPhone 11 po meni ne može imati ocjenu 9 je to da za isto novca možeš kupiti iPhone XS koji je, isključivo zbog ekrana, meni puno bolji mobitel.
Sve ono (osim male prednosti u autonomiji) po čemu je iPhone 11 bolji od iPhonea XS u svakodnevnoj upotrebi je totalno nebitno a ono po čemu je XS bolji od iPhonea 11 je itekako bitno. Da me sutra netko pita kojeg ću da mi pokloni bez trenutka razmišljanja uzeo bi XS. Za iPhone 11 Pro bi dao 8500kn a za iPhone 11 ne bi dao ni 5 a kamoli 7.
skitnica je offline   Reply With Quote