View Single Post
Staro 12.10.2014., 15:36   #84
Deamon101
Premium
Moj komp
 
Deamon101's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 503
Macbookpro sam dobio na servis. Obično ne popravljam iUređaje ali rekao ajde možda uspijem nešto zaradit...uređaj je počeo dobivat problem toćno godinu i pol nakon kupnje, garancija ne postoji.

Touchpad, miš na usb, svejedno, prestane raditi desni klik nakon par klikova...istraživao sam na netu, novi os ima hrpu bugova...reinstalirao os ništa...

Odnio u pravi servis specijaliziran za te apple proizvode i oni su zamijenili touchpad za 800kn. Vratili mi ga kad ono sad tipkovnica ne radi dobro. Mora se jače stisnuti jače ako se želi dobiti slovo...vratio ga u servis i sad čekam.

Otvorio sam ga doma isto, ne koriste standardne šarafe, ako neki dio krivo pogledaš strgat ćeš ga isto, da bi došao do npr. toucpada moraš skinuti 90% djelova i slične nebuloze, tu sam odustao kad sam shvatio i zatvorio ga.

Po mom mišljenju smeće od uređaja, ne bih platio ga da ne znam kak me gledaju na špici ili negdje drugdje naprosto zato jer je kao što sam rekao smeće .

NHF svim ljubiteljima mac-a ja bih ga kupio jedino da sam bogat kao dar svojoj ženi

http://thenubbyadmin.com/wp-content/...LOUD_AGAIN.png

Zadnje izmijenjeno od: Deamon101. 12.10.2014. u 19:45.
Deamon101 je offline   Reply With Quote