View Single Post
Staro 23.02.2018., 15:42   #3
Jerry_nidžo
Premium
 
Jerry_nidžo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: KOSORE
Postovi: 226
Citiraj:
Autor sinisa1989 Pregled postova
Za kompletni clone weba možeš koristiti Duplicator. Generira ti samoinstalacijski paket (ovisi o veličini weba) i prilikom pokretanja ti nudi izmjenu permalinkova tako da se ne moraš s tim ručno patiti. A da ćeš pronaći jednostavno rješenje za kloniranje tema/pluginova, čisto sumnjam jer svaki radi drugačije... Neki koriste vlastite tablice, neki koriste tablicu _posts/_post_meta, neki kombinaciju toga + _options... Uglavnom, bez ručnog "kopanja" po tablici, jako teško da ćeš uspjeti, a da sve radi onako kako si zamislio. Najčešće dođe do nekog konflikta.
Naišao sam ja na duplicator za cijeli web no nisam mislio na to (a ionako Free hostinzi ne dozvoljavaju upload fileova većih od 15 mb. a osnovni wordpress ima 9 mb). Najviše sam mislio na temu koju dovedem po svom guštu na XAMPP-u onda kao takvu prenijeti je na server.
Uspio Sam temu prvesti na hrvatski ali dizajn uvijek moram ručno podešavati.
Temu sam koja je predviđena za video prilagodio za flash igrice.
Evo kako to Izgleda
http://igrarazbibriga.ga

ima godinu dana kako sam počeo s ovim igricama i svako malo nešto sjebem pa sve iz početka. Pa sam s vrimenom izgubio posjetioce zbog čestih počinjanja iz početka, nigdi mi se ne žuri pa ima vrimena.
Sve je free i hosting i domena.
Da sam išao na plaćeni server i domenu uz ova česta počinjanja iz početka uzalud bi bacio pare a još se učim,
novi početak sam Imao prije 15-ak dana. Server je Imao DDoS napad (ne samo moje stranice već kompletan server) još se oporavlja.
a možda sam zbog ovoga napada imao najezdu čudnih registracija i emailova o kojem sam pisao nedavno
Sad trenutno radim na izradi foruma vezano za ovu stranicu bbpress najprije u XAMPP-u
imam i bezobrazni (za odrasle) wordpress

Zadnje izmijenjeno od: Jerry_nidžo. 23.02.2018. u 18:37.
Jerry_nidžo je offline   Reply With Quote