View Single Post
Staro 07.02.2018., 07:16   #3
Jerry_nidžo
Premium
 
Jerry_nidžo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: KOSORE
Postovi: 226
Citiraj:
Autor sinisa1989 Pregled postova
Pitaš koliko je nešto besplatno pouzdano, a koristiš besplatni hosting... Cloudflare je poznati i pouzdani CDN servis, a ako misliš da je nepouzdan, plati hosting i certifikat, pa ćeš biti siguran.
Imam svojih razloga zašto sam na besplatnom i domena i hosting. Stranice mi ionako nisu profitabilne na niti jednoj nemam nikakvu reklamu ni banner čisto mi služe kao tamagochi ubijam doradu.
A još sam početnik što se tiče wordpressa a i ne razumijem se u programiranje i sl. Zato i savjete tražim po forumima za one stvari koje nisam mogao naći na googleu ili jubitou. I u proteklih godinu dana od kad sam počeo raditi u wordpressu već sam brisao i počinjao iz početka te mijenjao hostinge nekoliko putu a Evo Izgleda da ću opet morati iz početka.
Na Cloudflareu sam dobio SSL certifikat za stranice (ima ih više) i dobile su onaj https no od kad sam dobio certifikat iz nekog razloga ne mogu podijeliti te stranice na fejsu. Prilikom prve podjele facebook ih je okarakterizirao kao nesigurne stranice i ne mogu ništa podijeliti. A kako mi je fejs jedini oblik reklame za pridobivanje raje. Pisao adminu fejsa da su stranice OK i da ako mogu skinuti mi blokadu ali za sada nema rezultata.
Išao sam i obrisati certifikat vratiti na staro ali sve je uzalud.
Te ću iz tog razloga vjerojatno morati krenuti iz početka s novim domenama. Nije problem prebaciti i krenuti sve iz početka, morat ću opet naučiti posjetioce na novu adresu.
I unatoč što je sve free i bez neke posebne reklame osim fejsa pomalo mi raste broj posjetilca. Nisu baš u pljuskovima ali ja sam zadovoljan kad mi dođu i dva nova u mjesec dana
Jerry_nidžo je offline   Reply With Quote