View Single Post
Staro 11.10.2020., 08:58   #1356
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Citiraj:
Autor Dottore Pregled postova
Da te ispravim, RYYB senzore imaš od P30pro (Sony's IMX650 sensor)

Vrijeme će pokazati kako napreduje Sony. Kako je Samsung pumpao cijene mobitele i afera Exynosa, time Sony koristi priliku dizanjem cijene i dostupniji Snapdragon.
Ok, to ne znam, nisam baš pratio seriju 30 a i da se neko žali na žućkaste fotke ko na seriji 40..

Točno, al trenutno imaju dobre smartfone, čak štoviše, odlične. Pate od problema kao i većina proizvođača (epl-samsung) nabijanjem cijena, ni jedan od njih ne opravdava visokom cijenom, ajfoni pogotovo, gdje su cijene velike pa čak i za početni model do jačeg modela za kojeg mogu reć da su cijene astronomske, samo, potonjem se to "oprašta" visoka cijena, jel, to je brend.

Ako stavimo dva smartfona jedan pored drugog, npr. Sony (opet nude slušalice kupnjom X1 II) X1 II i recimo Samsung Ultra, cjenovno su tu negdje, kaj misliš kojeg će ljudi prije kupit, a imaj na umu da su oba smartfona jako skupa..

Za Sony će reć da je preskup a za samsung isto, ali, to je samsung, "lakše" će ljudi dat 9tkn za samsung neg za sony.. Uzmi za primjer ajfon, čovjek će si sam lakše "opravdat" kupnju ajfona neg sonija, a imajmo na umu da su oba skupa.. Šteta, sony je jako dobar, samo eto, ne nude niš ekstra, dizajn praktički nepromjenjen od ere Z3, ali, promjene dolaze i to je vidljivo, samo fale im marketinška ekipa iz samsunga da sony lansira prema vrhu

Evo ti jedan primjer, HTC10 u ono vrijeme cijena mu je bilo isto visoka, kolko je ljudi kupilo HTC 10 a kolko samsung, mislim da je bio pandan njemu S7, imao oba smartfona, S7 nema kaj tražit pored HTC10.. Samsung će uspješno i zrak u boci prodat s naljepnicom iste firme Bez dobrog marketinga tj reklame nema ništa.
zvonac je offline   Reply With Quote