View Single Post
Staro 15.02.2009., 17:26   #35
stef
Premium
Moj komp
 
stef's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zabok
Postovi: 3,280
Citiraj:
Autor Mr.Ex.President Pregled postova
Imao sam oba, tj i dalje ih iman
Corsair 1 GB i Patriot 8 GB

I Patriot je dosta brži, tako da iako san bija zagovornik Corsaira, od kupnje Patriota preporučujem samo njega. Jer su po cijenu li-la, u zaštiti su li-la, dimenzije i dizajn su im li-la. I onda ostane samo brzina u kojoj ga patriot šije i po 2x, pogotovo šta se pisanja tiče.

Evo i direktne usporedbe (Corsair - Patriot)
___

A evo i ovo:


IMHO, Corsair nema niti jedan argument na svojoj strani, masu stvari je li-la, a u brzini puši dosta. Jedini argument za Corsair je nedostupnost Patriota
Gle, to kaj si okačio ti nije nikakakv argument.
Moj plavi Cors od 2Gb, star cca godinu i pol, piše 15 i čita 25, ovi novi pišu max 5-6 i čitaju max 30. GT (crveni) piše od 15-20 itd. A što ćeš konkretno dobiti ovisi valjda o mjesečevim mjenama, samo je za GT sigurno da će biti brz.
Drugo, stickovi iste serije, različitog kapaciteta se ponekad razlikuju ko dan i noć po brzini pisanja ... s tendencijom pada brzine kako kapacitet raste.

Inače da, slažem se da je Patriot iz HGa trenutno BB. S time da za ovog od 32Gb ne bih dao ruku u vatru, jer sam iskopao negdje da je write svega 5Mb/s, a to sa 32Gb nije baš zgodno. Također, nitko ne garantira da sljedeću reviziju neće zasrat isto kao i Corsair/Adata i sl.

Zadnje izmijenjeno od: stef. 15.02.2009. u 17:43.
stef je offline   Reply With Quote