Tema: "5G" ?
View Single Post
Staro 05.04.2020., 12:15   #28
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Da dignem ovu temu iz mrtvih, nije toliko star zadnji post, samo godinu dana. Evo u ovo doba korone se vidi da nam pod hitno treba 5G. I to pricam ja sa:

Meni Youtube sad zastajkuje, vjerojatno ne do mene nego sam citao da Youtube, Netflix i ostali smanjuju kvalitetu streamanja jer je navala kak je cjela europa doma i svi vrte mediju. Neka me netko ispravi ako krivo govorim, ali sa 5G to nebi bio slucaj. Svi bi gledali 4k rezoluciju bez problema. Imamo sad 4K rezoluciju za koju nevjerujem da se moze prek qrca gledat, pod time mislim da u susjednoj sobi sin gleda svoje 4k, zena svoje 4k i ja svoje 4k. To sa ovim brzinama jednostavno neide. Probao sam cak i s ovom svojom brzinom gejmat sa sinom u duetu neku smijesnu igru, i zamisli imao lag...

A pisem ovdje jer mi pocele iskakt peticije protiv 5G, navodno svicarska ukinula 5G. Nije mi jasno kako su mogli ukinuti? Jel postoje neki dokazi? Ja ih nisam nasao nigdje, pod nigdje mislim neka znansvtena istrazivanja objavljena u nekim znanstvenim webstranicama, a ne MFA webovima.

P.S. kolegu koji spominje bateriju razumijem. Vjerojatno ce trebat i drugacije baterije na mobitelu da to vrte, jer ovaj moj Xiaomi kad upalim 4g i hotspot se grije, a baterija se topi kao sladoled pa si mogu samo zamisliti sto bi bilo sa 5g.
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote