View Single Post
Staro 20.06.2019., 14:49   #501
Xiaomi
Premium
 
Datum registracije: May 2018
Lokacija: EU
Postovi: 285
Kod nas su precjenjeni takvi bicikli i nemaš ponude dobre. Tipa Sbike preklopni ide po 8-9 tisuća kn. Ručice kočnica plastične jadne, isprobao i za te novce nebi uzeo nikad. Ja ti imam fiido slike su ti na 151. postu ove teme. Ali nije pravi pedalec, jer ide u assistu do 16 km/h i daje 50% snage motora, ali imaš gas i ide do 27 po ravnom gps. Višestruko jeftiniji bicikl nego što se slično kod nas može kupiti. Napravio sam oko 1000 km za sad bez ijednog problema. Nemam problema sa tramvajskom prugom, niti rupama niti problem sa volanom kao na nekim romobilima. Ja imam 190 cm i nemam problema. Stane u lift 135 cm dužina. U gepek od 300 litara stane da niti pola ne zauzme preklopljen.

Evo recimo iskustvo m365 romobilom iz grupe jedne: Prvih 300 km. Oštećenja usprkos korištenju, u skladu s naputkom proizvođača: Poderana zaštita kočione sajle i oštećena izolacija stop-svjetla, na dva mjesta (kod samog svjetla i na izlazu iz kučišta baterije). Sanirano vezicom i vrućim ljepilom (prigušuje vibracije, štiti izolaciju, fiksira kabel i lako se skida). Usput očišćeni i podmazani ležajevi stražnjeg kotača. Izuzev navedenog, bilo je potrebno podesiti i podmazati preklopni mehanizam i u više navrata podesiti kočnicu za nečujno okretanje. Tlak u gumama je provjeravan svakih par dana, zasad bez problema.

Svako ima svoje, za sličan novac biram bicikl jasno. Nisam morao ništa podešavati, niti podmazivati itd.

Rijetko kad moram dopumpat gume, svakih par mj zadnju eventualno.

Zadnje izmijenjeno od: Xiaomi. 20.06.2019. u 15:02.
Xiaomi je offline   Reply With Quote