View Single Post
Staro 13.12.2018., 13:32   #29
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
Ma znam Nikky, i sam sam mislio da je sve ovako kako si napisao. No u reali........ jebo me pas ako je ista normalno u ovoj drzavi.

Sluzbeno od nikoga ne mozes dobiti - nista. Ne daju jednostavno, ili prebacuju lopticu "obratite se tom i tom", to nije do nas (ali jest), to je do njih (a ne mora biti), zovite (sto drugim rijecima - nigdje pismenog dokaza) itd itd itd.......

Kada sam postavio pitanje za portafon - ne znaju oni koja je firma ih postavljala i EOD. Kada je cijeli sustav posandrcao i odbio suradnju preko "kartice", preko sifre, cak i preko portafona da otkljucas iz stana - jebiga ljudi! Ali mi bi kljuc, upravo zbog ovakvih situacija! onda ti samo u glavi krene Vojko "Ne može!"............ jer nam nisu dali kljuceve, mozes uci jedino preko kartice (čip zapravo), sifrom ili da ti netko iz stana otkljuca. Ili sto smo mi imali, dobro staro rucno - spusti se i otvori vrata.

I tako. Kreten do kretena, predstavnika stanara nemamo jer ono troje ljudi sto jest apliciralo sluzbeno - se nisu dogovorili tko ce biti. Netko nam razvali (po sluzbenom objasnjenju) protupozarnu zastitu, cijela komplet garaza ostane bez struje, ne mozes izaci niti uci s autom niti pjeske skoro dva dana - jebiga ljudi....... eto, dogodilo se.

Silazna vrata su razvaljena vec nekih 3-4 tjedna. Jebiga, popravit ce se valjda........jednom.

Da ne nabrajam dalje. Kuzis sranje najvece, ako ista krenem(o) mi stanari ispitivati ove - naici cu na 101 debila. Da barem naletim na 101 dalmatinca........
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote