View Single Post
Staro 25.10.2018., 19:56   #1822
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Citiraj:
Autor stops Pregled postova
Da, i mislio sam. A nesto bolje od Philipsa za par stotina kuna više? Pretpostavljam da su tu sad samo nijanse u pitanju...

Ne mijenjam monitore cesto (ovaj LG sigurno imam 5 godina, ako ne i više) tako da koji god kupujem ostaje na duze vrijeme
Pa recimo imaš taj AOC 32" ima veći RR 75Hz, pitanje je, dal će ti veličina odgovarat..
Pixel size je manji na 32" i naravno manja oštrina, spram 27inčnih monitora, za koje mogu reć da je praktički idealna, slika oštra, tak da je ta 1440p reza odlična. Osobno, bila mi i između ostaloga bitna oštrina slike, a to sam s tom dijagonalom odnosno rezolucijom dobio.

Mislim da sam čak i OCao tog Filipsa na 75Hz, nisam primjetio neku razliku, možda malu, al to mi je sve tak tak; razlika drastično dolazi do izražaja dok se pređe na 144Hz, e to je nebo i zemlja spram 75 odnosno 60Hz..

Ovaj Filips kojeg sam imao, što se tiče panela, bio je odličan, minimalan BB, dok recimo, višestruko skuplji Acer Predator, ima vidljiv BB u svakom čošku, sva sreća da je 144hz, inače da je "običan" monitor, razmišljao bih o zamjeni za drugi primjerak..

Al vjerojatno sam samo imao sreće s tim Filipsom po pitanju BBa, svaki lcd IPS koji sam imao, dolazio je sa nekim svojim "featureom"

Na kraju dana, svejedno je jel monitor košta 6tkn ili 1500kn, ak te zadesi neka anomalija, onda nisi imao sreće, ak te ne zadesi, onda si imao sreće
zvonac je offline   Reply With Quote