View Single Post
Staro 11.09.2019., 09:01   #31
Deathwish
overpowered
Moj komp
 
Deathwish's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 901
Citiraj:
Autor piydek Pregled postova
Način pričanja priče u Souls igrama mi je genijalan. Sve kroz dizajn levela, arhitekturu, pozicioniranje (kontekstualiziranje) neprijatelja i itema i opise itema. Nevjerojatno je koliko je suptilnosti i pažnje u cijeloj stvari. A super mi je i to što ta metoda odgovara činjenici da priču zapravo dobivaš od polumrtvog, uništenog svijeta, tako da je konzistentno da sve dobivaš u tragovima i da je sve fragmentirano, te da je i priča takva da ima rupe. Poseban tip dijaloga se vodi sa ovom igrom kao igrač.

Zbog svega ovoga imam i dvostruk odnos prema dopunjavanju iskustva igranja videima drugih ljudi i sl. Meni su isto Vaatividya videi super, ali u principu mislim da je bolje držati se u polumraku i poluneznanju vlastitog iskustva. To mi je integralan dio iskustva. A opet s druge strane je lijepo čuti potpunu stvar od strane nekoga tko je cijelu stvar istražio onako kako ja nikada neću...

Demon's Souls i Bloodborne nažalost nisam igrao jer nemam konzole. Ako izađe Bloodborne 2 za PS5 i ako se Bloodborne i Demon's Souls budu mogli igrati na PS5 na glatkih 60fps, to bi možda mogao biti razlog da kupim prvu konzolu u životu.
Inače nemogu dovoljno nahvaliti ovaj mod https://daughtersofash.com/

Znači imam sve ach u DS i DS:R, igru znam napamet već

Al ovaj mod me vratio u one prve dane kada sam išao sa dignutim štitom i polako gledajući svaki ugao.
-ukratko:
-novi questlineovi
-novi itemi/spellovi i neprijatelji
-nove lokacije bonfirea
__________________
@Work HP Zbook15
@Home Acer 5020
Deathwish je offline   Reply With Quote