View Single Post
Staro 13.12.2011., 10:49   #8
banjodido
Premium
Moj komp
 
banjodido's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Agram
Postovi: 121
Citiraj:
Autor Offshore Pregled postova
Pa i sad imam kvalitetnih 380W

Potrosnja:

Graficka 120W
Procesor max 120W ako idem na X6 (sadasnji X2 65W)
Ostalo... 100W u vrh glave (znam da sam preobilno napisao)

Ukupno max 340W

A ako ekipa stvarno misli da moram mijenjat napajanje, mijenjat cu,
ali bar da je razlika osjetna, sa 380 na bar 550 pa miran
Mislim da imas jos malo lufta prema gore za nadogradnju i da stavis X6. Antec EA-380D daje na 12V 336W. sto za GTX550TI i X6 nebi trebalo biti problem.
Ali mislim da bi ti usko grlo bilo tada graficka.
Moja maksima je uvijek kupiti ono sto osjetis da ti treba. Ako za konvertiranje videa treba po tvom misljenju predugo, onda CPU s sto vise thread-a. Ako ti igrica steka, onda novo grafu. Ona je vjerovatno dosta opterecena ako ti ili tvoj klinac igra neku aktualniju igru na 1920*1080.

Mislim da bi neki X4, mozda ne odmah Phenom 960T, ali jedan od Athlona ili neki X4 84X dobro sjeo u tvoju konfu.

Scythe Yasya je dobar hladnjak, ali koliko ja znam ne moze se namjestiti na AM2/AM2+/AM3 da puse prema zadnjoj strani kucista nego samo prema gore ili dolje. Ako ti to smeta mozda neki drugi dobar hladnjak tipa Scythe Mugen 2/3, Xigmatek Achilles, Thermaltake Contact 29 etc.
__________________
"Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in one pretty and well preserved piece, but to skid across the line broadside, thoroughly used up, worn out, leaking oil, shouting GERONIMO!"
banjodido je offline   Reply With Quote