View Single Post
Staro 18.03.2013., 13:03   #122
Sinac
...samo te gledam...
Moj komp
 
Sinac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,746
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
Zato što tako želiš i tako si odabrao. Ne znam koji odgovor očekuješ za osobni odabir?
Ne vidiš li nekavu nelogičnost u tome? Na primjer da onda ispada da je stariji OS funkcionalniji?


Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
Svakakva i nikakva. Ovisi od usera do usera. I od kad je sučelje glavna odlika OSa? IMHO nije mi baš stalo do grafike. Važnije su mi druge stvari.

U ostalom ispada ko da su svi cijele dane brljali po start izborniku. Koristim ga kad pokrećem nešto kaj nisam koristio mjesecima ili kad pokrećem nešto kaj mi je potrebno jednom u par mjeseci.
To sve stoji, jedino ispada da si neke stvari lakše riješio u svim Windowsima od 95 pa do 7 nego što to imaš u Windows 8. Počevši od Start menija, Quick launcha, pokretanja aplikacija i stavljanja shortcuta na desktop...
Probaj samo u Windowsima 8 staviti shortcut aplikacije "Calculator" na desktop pa vidi koliko ti je koraka potrebno u odnosu na Windows 7...

Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
Koja je poanta/prednost bila da 7ca nije imala quick launch menu a XP je imao ? Meni je tak QL menu bio bitan tada i bitan mi je i danas isto kao i classic start menu sto ce reci da sam instalirao ISTE programe/tweakove na 7cu kao i 8cu da ih podesim da rade kako meni treba.

Znaci odgovor na tvoje pitanje (opet ista prica po ko zna koji put ) bi bio jednostavan - ZATO.

.
Razlika između Quick launcha i Pin to Taskbar je točno kakva? Ne vidim nikakvu razliku. I opet ponavljam pitanje, s obzirom da većina korisnika "pretvara" Windows 8 u Windows 7 s dodatnim programima, nije li logičnije da je sve navedeno dostupno u Windowsima 8? Od mogućnosti da se isključi Metro, Charms i ostale stvari koje su primjerenije touchscreenu?

Zadnje izmijenjeno od: Hamm. 18.03.2013. u 13:29.
Sinac je offline   Reply With Quote