View Single Post
Staro 11.03.2013., 18:21   #80
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,941
Citiraj:
Autor Sinac Pregled postova
Znam, i što to konkretno ispada? Da moram sjediti sa štopericom u ruci ili vrtiti cijelo vrijeme nekakav benchmark da bih se uvjerio da su Windowsi 8 brži?.......
Sad okreces vodu na svoj mlin. Pitao si jel netko konkretno mjerio to ubrzanje sa frskim windowsima, dobio si konkretna odgovor i sad bi nesto drugo ? Neupitno je dali to nekome treba ili netreba (nekima netreba ni 7ca pa je imajua, XP bi imbio sasvim dovoljan ) poanta je da JE brze pa makar to bilo i samo trukicu bitno je da nije korak NAZAD u brzini (sto nebi bio prvi slucaj da novija verzija programa/OSa radi losije/sporije od stare )

Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
Ne trollam, nego konkretno pitanje, čista znatiželja.
Tu 'brzinu' si mjerio sa ugašenim aerom na 7ici?
DA. 8ca ima nesto manje procesa i nekako laganije radi, naravno nisu to nezma kakv aubrzanja ali so obzirom d araidn an doticna dv akompa svkaodnevno osjetim ih u nekim stvarima, naravno djelom je to i zbog Aera kojeg nema ali i kad je ugasen u 7ci opcenito mi u task manageru 8ce ne stoji 100 procesa kao kod 7ce (nego 10ak manje) i malo je "laganija/brza". Sto se tice izgleda ja sam sve te metro pi...je pogasio i stavio clasic shell i quick launch menu ali to radim i na 7ci jer mi ni njen "pin to task bar" ne pase niti volim njen defaultni Start menu tako da u oba slucaja dizem iste procese/programe i task manager u startu (imam katmouse, classicshell, taskmanager minimiztiran u tray, logitech mouse/keyboard software, syncback, core temp, teamviewer i to se na ob akompa start apri bootu i lezi u trayu/procesima).
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je online   Reply With Quote