View Single Post
Staro 12.04.2011., 23:52   #40
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,630
Citiraj:
Autor Red Dwarf Pregled postova
Ne uzima se za dizajn nego zbog dizajna
Ma opet me nisi skužio. Pričam o wannabe web i grafičkim dizajnerima koji misle da će im kvaliteta posla porasti 100x ako kupe Mac. Samo zato jer je Mac još uvijek na glasu kao alat za tako nešto. Bez razloga.
Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
To nikako nemožeš pripisat OSXu, nego M$ jer oni imaju NTFS kao standard zatvoren, i razne kombinacije za NTFS support nisu uvik najbolje kako na Linuxima tako ni na OSXu.
Gle, ne bi to ni pisao, da se to i po defaultu ne dešava na OSX.
http://tinyurl.com/6kjhvc9
Jedino što je pomoglo dosad je brisanje preko Windowsa. Ne znam za vas, al mene bode u oči pun trash, kako u OSX, tako i u Windowsima.

Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
I da neko je napisa da OSX ne povećava prozor max. E pa ta mi stvar apsolutno fali na Windowsima. Nema mi veće gluposti nego primjer na fHD monitoru povećaju šugavi explorer na max i sve d'n'd funkcije i bilo kakva manipulacija pada u vodu. Kod OSX baš lipo imaš osnovnu širinu koja se u tren pritvori na onoliko koliko zahtjeva količina fileova.
Meni to itekako smeta, jer nemam full HD mrcinu od TV-a nego 24" na stolnom i samo 13" na MBP. Ajde da su još smislili nešto tipa Snap na Windowsima pa da si olakšaš život, ali neeee. Resize prozora (kad ih imam više od jednog) mi užasno ide na živce u OSX pa trebam dodatne 3 aplikacije skidat i instalirat da bi si prilagodio OSX kako meni paše. I onda mi eplovac veli: jooooj, ali na Windowsima moraš instalirati 100 programa da bi radili kak ti hoćeš da rade. Jok, na OSX ne moram
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote