View Single Post
Staro 14.01.2023., 13:07   #252
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,138
eto ja imam gore navedeni problem

dobio sam sjcam 4000 na poklon, to je baš low budget stvar, ali nemam ništa protiv, prvo kupim nešto najjeftinije pa vidim koliko mi je taj gadget uopće interesantan, eventualno se dalje odlučim na neku bolju kvalitetu/veći ulog, ako se baš "nabrijem" na tako nešto... tj. ako vidim da ću koristiti često nešto (mislim da nema potrebe kupovati nešto preskupo i da to stoji u ladici i ne troši se )

kvaliteta je očekivana takva kakva je, sada pregledavam videe sa izleta, i stabilizacija videa je za plakanje, doduše, tada sam doslovno držao kameru u ruci, bez ikakvog štapa

jučer mi je s alija stigao ovaj stick: https://www.aliexpress.com/item/3265...5c671802dtzdB0 - njega ću koristiti i za ronjenje isto, dok traje traje

e sada, pretpostavljam da mi taj stick neće baš previše pomoći u stabilizaciji videa, jelda? vidim da postoje i nekakvi gimbali za akcijske kamere, a oni su od 200-tinjak kn nadalje, šta je pola vrijednost ove kamere koliko bi to pomoglo u stabilizaciji uopće? ima neko jeftino rješenje, kako si mogu pomoći, da video zapisi budu bolji?
__________________
ševa!
ALiEN17 je offline   Reply With Quote