View Single Post
Staro 07.04.2020., 14:19   #7256
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor baropithecus Pregled postova
Hej ljudi, rikava mi kontakt na starom mobu (hura za usb-c) pa gledam što bih mogao uzeti da ga zamjeni u midrange kategoriji.


Trenutno gledam Mi 9T u neutrinu, zanima me kakva su vaša iskustva s ovim mobom i imate li što drugo za preporučiti za slične pare (2-2.5K novo s garancijom). Koliko vidim, kad je stigao update na Android 10 ljudi su imali nešto problema s baterijama, je li još uvijek to slučaj ili su to spatchali?

Donekle vezano - ako otključam bootloader i flešam custom rom, gubim li garanciju iz neutrina?
Imam ga, kupio nakon što sam razbio Mi 8 (šmrc)... meni je to cigletina od mobitela i jedva čekam da se uspostavi ponovno veza s Kinom, pa da si popravim Mi8... Ima i lošiju kameru od Mi 8 (čak i sa GCam), ali kao midrange mob je odličan, dolazim sa puno bržeg proca, ali nisam osjetio nikakav lag, ekran je jako dobar (nije 90Hz, ali nikad ni nisam imao 90Hz, da bih mogao komentirati razliku).

Za te novce, ako govorimo o cijenama u našim dućanima, ja si nisam našao ništa bolje, isto mi je bio takav budžet.
Elven je offline   Reply With Quote