View Single Post
Staro 13.11.2019., 08:41   #3044
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,644
Citiraj:
Autor jed2i Pregled postova
U canosi je 10400, eto, može tamo kupit.
Da, zaboravio sam in body stabilizaciju, imaš dvije stvari naspram svih ostalih.

Izbor objektiva je daleko veći za Canon nego za bilo koji drugi sustav. To valjda i ptice na grani znaju.
Ili više ne želiš koristit adaptere koje si prije zagovarao?

Zato kažem, objektivno si pogledaj, znam ja da ti naginješ Sonyu, to je tak jasno ali nemoj biti ko sektaš kad preporučuješ drugima nešto
Jel pričamo o nativnim objektivima ili i svemu što se može preko službenih adaptera staviti na aparat?

Ako je tako, uzmi kalkulator i zbroji onda i sve Sony A-mount i Minolta objektive. Kaže Dyxum da ima ukupno 140 (nisu uračunati nikakvi 3rd party) A-mount objektiva i 50 E-mount objektiva. To je ukupno 190 objektiva koje možeš koristiti na Sonyu danas (i dalje ne računam ništa što nije Sony ili Minolta). Izvuci koliko Canon EF (EF-S, EF-M) i RF objektiva postoji, pa napiši fino brojku ovdje ako si već krenuo tvrditi da ima više objektiva za Canon nego za bilo koji drugi sustav.

Sad sam sektaš kad napišem da bih radije uložio novce u sustav i mount koji je vani 10 godina, i aparat koji se sustavno nadograđuje već 6 godina, nego u nešto što je predstavljeno prije par mjeseci.

Canon sektaši... Nije bitno šta je i kakvo je, dok piše Canon, najbolje je
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64

Zadnje izmijenjeno od: 1v@n. 13.11.2019. u 08:49.
1v@n je offline   Reply With Quote