View Single Post
Staro 22.09.2018., 13:57   #6059
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,477
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Ja citam, mislim gledam i chartove i situaciju i kretanje cijena. zanemarivsi cijenu i chart, nego samo gledajuci stanje oko ETH-a nikako mi nije jasno zar se nije znalo da je ETH tako los prije nego je poceo tonuti?

Sve vise mi se cini da cijena raste samo kada se lijepo pise o necemu, a pravo stanje se zanemaruje, tek kada se pogleda pravo stanje onda se vidi da ETH ima problem. I ovdje pricam o tom problemu i kako sporo ce ga oni rjesavat. Ovaj EOS bi ih u tom periodu dok oni rjesavaju GAS problem mogao pojest.

Evo jedan primjer:
https://altcointoday.com/ethereum-da...-transactions/

Ovo nije FUD niti bilo sto, ovo bi trebalo iamt direktan utjecaj na cijenu, i ako bude vise ovakvih vijesti ETH je gotov.

EDIT:
Javljam se ovdje da mozda netko napise da Vitalik nesto sprema nabrzinu, neki AS u rukamo, mozda Kopija znade sto?
Prodaj svoja 1.5 ETH-a i nemoj vise ETH pratiti.
Ko misli da je ETH sranje neka ga shorta i ne mislim na 1-2 komada nego na par stotina, pa se cujemo u ovo vrijeme iduce godine kako je proslo.
Do kraja godine startaju ETH futuresi, a nema nikakve racunice da idu jos rusiti cijenu, zarada je samo u pumpanju.
ETF vrlo vjerojatno ide krajem drugog mjeseca, ali nije ni iskljuceno da jos nesto zakljuce krajem devetog jer nemaju nikakvog razloga da ne odobre CBOE prijedlog.

Realno veliki problemi se rijesavaju: https://www.coindesk.com/turbo-geth-...-private-beta/
Sa Shardingom po prvim procjenama na layeru 1 ETH ce imati cca 1300 TX/s, sto se tice FUD-a, EOS bolje da se okrenu svojoj platformi nego da potkupljuju ICO-ove i placaju PR clanke protiv ETH-a, isto vrijedi za Stellar bolje neka se okrenu za hvatanje bankarskog trzista, da ih Ripple ne bi potukao.
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”

Zadnje izmijenjeno od: Bono. 22.09.2018. u 14:12.
Bono je offline   Reply With Quote