View Single Post
Staro 02.03.2016., 12:41   #349
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Zastita na mobitelu ovisi naravno od osobe do osobe. Osobno ne koristim, niti planiram. Ni jedan mobitel nisam ostetio, niti mi se okran ostetio. A drzim mobitele skupa sa e-cigaretama, kljucevima, itd. u dzepu.

I zanimljivo, od iPhonea 5, Xiaomia pa OP X-a i sve sada do iPhone 6s, ni jedan nema ni crtice po ekranu. I da, gledao sam i pod raznim svjetlima i kutevima. Jednostavno nema.

Dok neki mobiteli tipa Note 4 se ocito lako ostecuju od kljuceva itd. Nemam pojma kakva je situacija sa S5/6 po tom pitanju, ali Note 4 je tu uzasan. Vidio vise primjeraka koji su nagrabusili na gore opisan nacin. Da sam isti kupio, na njega bi neko zastitno staklo islo 110%.

Na OP X sam stavio samo pozadi dbrand skin od koze. Zato jer je mobitel nenormalno sklizak. Stavim ga u kaficu na stol i u roku od par minuta ce na podu zavrsiti. Isto bih napravio 100% i sa S6/7 (staklo pozadi). No bumperi i sl. nikad nece u moju butiku

Cuvam i pazim. Ne pretjerano, ne zamaram se bas time. No da mi je svejedno da li ce se razbiti - nije. Naravno da nije. Jednostavno valjda imam srece sa tim mobitelima. iP4s sam imao godinu i pol. Ni crte na njemu. A imao je dva teza pada, jedan u kupaonici, drugi na asfaltu. I ni crte.

Zena ga imala manje od tjedan dana. Ispao joj iz dzepa dok je sjedila na terasi. Ekran gotov. Da nisam osobno to vidio ne bih joj vjerovao.

Valjda je dosta i pitanje srece.
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote