View Single Post
Staro 23.11.2012., 10:42   #360
ante2
Premium
Moj komp
 
ante2's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,300
I ja moram rec koju dobru o telefonu "4300" (malo me i grize savjest jer se djelomicno osjecam odgovornim za pocetnu euforiju), moj je radio savrseno (osim mjenjanja kamere), kolegin radi od prvog dana ko puska, jos znam dvoje ljudi kojima radi bez ikakvih problema, a oba su informaticari (malo stariji i mudriji i ne prckaju puno), ja sam na VIP-u, lega je na Tcom i tele2, treci je samo na Tcom, cetvrti je samo na tele2.
Tako da telefon radi ok, naravno da ima gresaka, svi se telefoni kvare (prije ili kasnije).
Normalno je da ljudi koji nemaju problema ne vise na forumu i pisu da im je telefon ispravan i ok (pa ljudi ipak ne koristimo aplov telefon i manicno smo zaljubljeni u njega i imamo potrebu svih oko sebe udavit svojim misljenjem kako je on super i kako radi).
Ocu rec da je normalno da se ovdi vecinom javljaju ljudi sa problemima, iz razloga da rjese problem, a ne da se fale kako im je super telefon i sta ti ga ja znam.

ps- ako vam mobitel radi kako treba, zasto stavljat novu verziju firmwarea (aka builda), jel mjenjate gume na autu kad izađe nova verzija, a stare vam drze i nisu potrosene?
__________________
MSI Z77 MPower
Intel i5 3570K @4,2GHz, NOCTUA NH-U12S
Gigabyte GTX 1070
DDR3 16GB (4x4GB) 1600Hz Corsair Vengeance
Carbide Series Air 540, Corsair RM750i
CREATIVE LABS X-Fi Titanium-Kingston HyperX Cloud
DELL U2515H
Synology DS413

Zadnje izmijenjeno od: ante2. 23.11.2012. u 10:54.
ante2 je offline   Reply With Quote