View Single Post
Staro 19.11.2012., 15:51   #336
Domagoj28
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2011
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 10
Citiraj:
Autor LUX_67A Pregled postova
Nema veze u kom slotu je SIM za data ... Imao sam slican problem i da sad ne duljim previse, rjesenje je bilo hard reset ... cudno, ali nakon toga sve radi kako treba ...

Imao sam i ja problem dvije kartice, neko me zove a ja nemam pojma o tome ... dobijem poruku da sa mbio zauzet, a to nije bilo tako i sl.

Recimo, nisam imao na ikonici, kad stisnes data uk/isk ikonicu, broj kartice, a sada je to ok i kako velim sve radi ok ...

Ocito da je nesto sa softwareom u pitanju, pa mozda napraviti hard reset i sve ce biti ok ... i meni malo cudno, al kod mene nakomn toga sve radi ok ...

Dakle, preporucam svima koji imaju bilo kakav problem s pap4300, vjerojatno i kod drugih modela, neka naprave hard reset ... kod mene se pokazalo ok.

Eto, ako sam nekome pomogao sa ovim postom nek proba ...

Edit: za odredivanje koja je kartica za data promet, mob prebacuje sam, samo kazez da ti je npr, sim2 za data ... tako je npr, kod mene. U SIM managamentu postavljas sve oko toga ... gdje ti je poziv gdje ti je data promet, ne mora biti sim u slotu 1 da bi imao data promet, i slot2 moze biti data ... eto
Pokušao sam dva puta s resetom, bez rezultata.
Domagoj28 je offline   Reply With Quote