View Single Post
Staro 08.01.2014., 20:04   #307
SteveO
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2012
Lokacija: Kod kuće.
Postovi: 174
Ja sam bio zvao u Vip i rekli mi da mi ne mogu dat print računa a i trazili mi racun i garanciju za slanje na servis. To je bio neki Vip partner. Eventualno kazu da moze samo onaj Vip gdje je kupljen telefon izdat ponovo racun, mislim strava koji kretenizam u danasnje doba. Sto je totalno suludo, ako imam telefon i kutiju sa njegovim IMEI brojem, zasto ne mogu dobit kopiju racuna jer ga 99,9% nisam ukrao jer nebi imao kutiju u tom slucaju, u krajnjem nebi dolazio u Vip pred kameru ako sam ukrao telefon.

Sad mi je bezveze da odnesem u Vip samo sa garancijom pa da oni salju opet u Agram. Jer ce opet isto rec, barem bi trebali ako su dosljedni. Ili ako ima neko ovdje da zna u koji Vip u Zg da odnesem i da se to popravi u servisu nek javi na PP ili ovdje. Vise sam lud od kombinacija, kao da trazim 10 telefona novih.

Sta me ima muljat Agram kad to njega nista ne kosta ? Zato i mislim da je mozda zbilja do Applea al opet sta ce on gledat u neki sugavi racun za jedan mobitel, ima na serveru kad je moj original IMEI bio aktiviran, isto tako je Agram trebao na tom serveru prijaviti da je telefon zamjenjen sa tim i tim IMEI brojem i to je to, ne kuzim komplikaciju u kojoj samo ja izvlacim deblji kraj. Pogotov jer sam ih pito posto je zamjena da platim taj zvucnik i oni vele da ne popravljaju Apple, samo mjenjaju ako je hardverski kvar, znaci ne moze ni zaradit od mene ako mi odbije jamstvo.
SteveO je offline   Reply With Quote